Aktuality

Aktuality

Úplňková noc na Zbirožském dvoře

V červenci byl jeden ze super úplňků v letošním roce, my jsme jej mohli pozorovat mezi oblaky takto..

Další krásná svatba!

V sobotu 25.6.22 proběhla u nás na Dvoře další krásná, pečlivě připravená a krásně dekorovaná svatba.

Zvládli jsme i operativně upéct koláčky, která dodavatel zapomněl svatebčanům dodat..

Slavnostně připravená svatební stodola…

… připraveno pro 75 svatebních hostů (částečně v mezonetu stodoly)

Byl to krásný zážitek a jsme rádi, že jsme mohli být nápomocni hladkému a příjemnému průběhu svatby. Rádi se postaráme i o Vaši svatbu, napište nám nebo zavolejte, bude nás těšit provést Vás našimi prostory a společně vytvořit Váš velký den!

Novinky ze dvora

02.03.2019

Léto přineslo do dvora oživení. Jsme moc rádi, že jste si opět našli cestu do oázy klidu. V parku oko potěší příboj barev – včelkami obletované levandule, růže a také oko jezírka, ve kterém se prohání kapr Pepa a jeho kamarádi, bílí amuři.

Dvakrát do měsíce zavoní v sobotu na nádvoří pod historickým komínem grilované masíčko a zelenina. Přijďte také ochutnat. Rezervaci pro skupiny doporučujeme. Více na facebooku Zbirožský dvůr.Nadívaná baby kuřátka a naše tradiční burgry jsou hitem letošního léta, samozřejmě i kuřecí BBQ křidélka!

Těšíme se na vás!


Vítání jsou domácí a přespolní, cyklisté i motorkáři, těch letos jezdí nevídaně!


Ač byla zima tvrdá, přinesla i radostné okamžiky. Naše lípa se naparádila jak do plesu. Stříbrné šaty si nechala ušít v krejčovské dílně paní Zimy. A že jí to sluší. Už se na vás těší, teď jí dělá společnost jen pár veverek, které se tu usadily v dutině stromu, řádí v koruně, asi se radují z končící zimy, provádějí jarní úklid, z hnízda vyhazují prázdné skořápky vlašských ořechů.  Jestli se někomu na podzim ztratily ze stromů ořechy, tak vězte, že je mají na svědomí veverky z naší lípy.